Ak chce muž mať dobrý sexuálny život, musí mať aj dobrú erekciu. Problém nastáva, keď sa objavia prvé príznaky. Riešením je prípravok na erekciu. Pod tým pojmom sa myslia najčastejšie tabletky na perorálne užitie, ktoré by mali mužom pomôcť so zlepšením nástupu erekcie, ako aj s jej kvalitou. Kvalitou je tvrdosť stoporenia a rovnako tak udržanie stoporenia dlhšiu dobu. Môžete vyskúšať viacero druhov prípravkov. Niektoré fungujú lepšie, iné sú v praxi menej viditeľné. Asi sa  sami seba pýtate, či vám prípravky na erekciu pomôžu natrvalo. Môžu aj nemusia. Ak máte len miernejšie problémy a súčasne s voľne dostupnými tabletkami zmeníte aj životosprávu či životný štýl, môžete si zlepšiť erekciu nastálo. V prípade vážnej erektilnej dysfunkcie účinkujú lieky len na istú dobu, napríklad štyri až šesť hodín od užitia.

léky na erekci

Pri návšteve lekára vám lekár povie, akým typom problému s erekciou trpíte. Pri podozrení na erektilnú dysfunkciu obvykle nasleduje meranie nočných erekcií a niektoré vyšetrenia súvisiace so stavom ciev. Na základe toho sa potom indikuje najvhodnejší spôsob liečby. Pokiaľ si idete kúpiť tabletky bez predpisu, nežiaduce účinky sú zriedkavé a viete si ich kúpiť z pohodlia domova pomocou eshopu priamo od výrobcu. Pri liekoch na predpis je možná kúpa jedine a len v lekárni. Vyvarujte sa kúpy liekov cez inzeráty od anonymných predajcov. Je to príliš riskantné. Veľkými výhodami takýchto prípravkoch na erekciu vo forme liekov na predpis je okamžité zlepšenie erekcie už po užití prvej tabletky. Nemusí to tak byť ale vždy a intenzita môže byť mierne odlišná, v závislosti od závažnosti erektilnej dysfunkcie.

viagra

Ak zvolíte voľnopredajné lieky, prvé účinky sú viditeľné po mesiaci. Niekedy si viete tieto problémy s erekciou vyriešiť aj sami. Buďte menej v strese a nervozite. Uvoľnite sa, veľa oddychujte a relaxujte. Vášmu telu tiež pomôže správna životospráva. Upravte preto aj svoj jedálniček o pestrosť zeleniny. Jedzte aj veľa ovocia. Telo bohaté na vitamíny pôsobí zdravšie a vitálnejšie, a to ovplyvňuje aj vašu erekciu.